jesteś na: Strona glownaOsiągnięcia w konkursach

Osiągnięcia w konkursach

 

Osiągnięcia w konkursach

uczniów Gimnazjum w Przysietnicy

w roku szkolnym 2016/2017

 

VII STAROSĄDECKIE POSZUKIWANIA PIERŚCIENIA ŚW. KINGI

– GRA MIEJSKA

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Wielopoziomowa Drużyna „Orion”

II miejsce

Małgorzata Jarząb

Iwona Ogorzały

Barbara Stelmach

Małgorzata Tokarczyk


KONKURS POWIATOWY „MULTIMEDIALNA PODRÓŻ PO KRAJACH NIEMIECKO- LUB ANGLOJĘZYCZNYCH”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Kamila Abramczyk

III

II miejsce

Anna Śledź

Joanna Stawiarska

III

II miejsce

Katarzyna Opoka

IIa

wyróżnienie

 

KONKURS RECYTATORSKI

„SĄDECZANIE W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Katarzyna Opoka

IIa

I miejsce

Katarzyna Dybowicz

Joanna Stawiarska

III

II miejsce

Katarzyna Dybowicz

 

 KONKURS „MIEĆ WYOBRAŹNIĘ MIŁOSIERDZIA” 

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Wolontariat szkolny

  III miejsce na szczeblu wojewódzkim

Zofia Magdalena Cieślewicz

Karolina Botwina

 

KONKURS HISTORYCZNY

„ZIEMIA SĄDECKA – OD PRZESZŁOŚCI DO WSPÓŁCZESNOŚCI” 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Kulig

IIa

laureatka                      III miejsce

Renata Jachimczak

 

 

  

GMINNE OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA

 

KATEGORIA

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs multimedialny

Patrycja Łubik

I

I miejsce

Karolina Botwina

Konkurs plastyczny „Zaszpanuj zdrowiem”

Kamila Abramczyk

III

IV miejsce

Krzysztof Smyda

Konkurs wiedzy „Jesteś tym, co jesz”

Urszula Kościsz

II a

II miejsce

Karolina Botwina

Katarzyna Nakielska

II a

III miejsce


KONKURS TEMATYCZNY Z HISTORII

„Prezydentowi Rzeczpospolitej… bezwzględnie będę posłuszny. W 70 rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w latach 1939-1947”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Kamila Abramczyk

III

udział w etapie wojewódzkim

Elżbieta Kosiba

Filip Jankowski

I

Aleksandra Kulig

II a



XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

IM. MARIANA JONKAJTYSA

w Zespole Szkół Nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce          w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Joanna Stawiarska

III

I miejsce

Katarzyna Dybowicz

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ŻYCIE I KULT ŚW. KINGI

PATRONKI ZIEMI SĄDECKIEJ”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Olga Mrowca

I

I miejsce w kategorii prezentacja stroju                  

Renata Jachimczak

Krzysztof Ogorzały

I

Agnieszka Cieślewicz

II a

IV miejsce w konkursie wiedzy

Aleksandra Jankowska

II a

Katarzyna Nakielska

II a

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Ogorzały

III

I miejsce                    na etapie powiatowym

Tomasz Skut

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY  

„MÓJ REGION – MOJA DUMA, MOJE MIASTO – MOJA DUMA”

IV edycja

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Kulig

II a

finalistka

Renata Jachimczak

 

MAŁOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Joanna Stawiarska

III

udział w etapie rejonowym

Karolina Botwina

 

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Agnieszka Cieślewicz

IIa

udział w etapie rejonowym

 

 

Karolina Botwina

Katarzyna Nakielska

IIa

udział w etapie rejonowym

Aleksandra Jankowska

IIa

udział w etapie rejonowym

Witold Padula

III

udział w etapie rejonowym

Joanna Stawiarska

III

udział w etapie rejonowym

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZEJ

„POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI” – XVI edycja

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Paulina Durasik

III

 

I na etapie gminnym

 

Karolina Botwina

Aleksandra Jankowska

II a

Aleksandra Ogorzały

III

Ewelina Weselak

III

 

 

 

Osiągnięcia w konkursach

uczniów Gimnazjum w Przysietnicy

w roku szkolnym 2015/2016

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Karolina Gizicka

IIIb

laureatka

Wiesława Łatka

Kinga Gizicka

IIIb

laureatka

Wiesława Łatka

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALBUS” 2016 – J. ANGIELSKI

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Agnieszka Cieślewicz

Ia

laureatka

Anna Dziedzina

Katarzyna Nakielska

Ia

wyróżnienie

Anna Dziedzina

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALBUS” 2016 - MATEMATYKA

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Agnieszka Cieślewicz

Ia

laureatka

Małgorzata Jarząb

Aleksandra Jankowska

Ia

wyróżnienie

Małgorzata Jarząb

Kinga Ptaśnik

Ib

wyróżnienie

Małgorzata Jarząb

Justyna Ogorzały

Ib

wyróżnienie

Małgorzata Jarząb

Ewelina Weselak

II

wyróżnienie

Małgorzata Jarząb

Grzegorz Gądek

IIIb

wyróżnienie

Małgorzata Jarząb

 

 

SEJM DZIECI I MŁODZIEŻY

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Paulina Jankowska

Ia

posłanka

XXII sesji

Elżbieta Kosiba

Aleksandra Jankowska

Ia

posłanka

XXII sesji

Elżbieta Kosiba

 

 

KONKURS HISTORYCZNY

„ZIEMIA SĄDECKA – OD PRZESZŁOŚCI DO WSPÓŁCZESNOŚCI” 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Kulig

Ia

laureatka                      III miejsce

Renata Jachimczak

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „LOSY BLISKICH I DALEKICH – ŻYCIE POLAKÓW W LATACH 1914 – 1989”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Kataryna Opoka

Ia

tytuł finalisty

Elżbieta Kosiba

 

 

 

KONKURS HISTORYCZNY „ANI NA CHWILĘ NIE ZŁOŻYLIŚMY BRONI” POLACY W WALCE PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ 1939 – 1945

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Kulig

Ia

tytuł laureata

Elżbieta Kosiba

 

 

TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

 ETAP GMINNY

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Katarzyna Maciak

IIIb

I indywidualnie

Tomasz Skut

Katarzyna Maciak

IIIb

II drużynowo

Dawid Mikulec

IIIb

II drużynowo

Dariusz Olszowski

IIIa

II drużynowo

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

ETAP POWIATOWY

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Ogorzały

II

II

Tomasz Skut

Paulina Jankowska

IIIa

VII

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

ETAP GMINNY

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Ogorzały

II

II

Tomasz Skut

Paulina Jankowska

IIIa

I

 

 

Osiągnięcia w konkursach

uczniów Gimnazjum w Przysietnicy

w roku szkolnym 2014/2015

 

Konkurs Matematyczny „Albus”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Ewelina Weselak

I

wyróżnienie

Małgorzata Jarząb

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Paulina Jankowska

II a

wyróżnienie

Małgorzata Jarząb

Krzysztof Radomski

II a

Małgorzata Śmierciak

III b

 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Wojciech Tokarczyk

III a

udział w etapie rejonowym

Małgorzata Jarząb

Małgorzata Śmierciak

III b

 

 

Międzyszkolny konkurs wiedzy „Jestem tym co jem”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Kamil Stafiński

III b

wyróżnienie

Lidia Lachowska

Małgorzata Śmierciak

III b

Magdalena Tomasiak

III b

 

 

III Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla Gimnazjalistów

„Kamienie na szaniec” A. Kamińskiego

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Karolina Gizicka

II b

I miejsce

 

Barbara Owsianka

Kinga Gizicka

II b

II miejsce

Natalia Citak

II b

IV miejsce

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega Pożarom”

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Ogorzały

I

I na etapie gminnym

Tomasz Skut

 

 

Konkurs wiedzy o Popradzkim Parku Krajobrazowym

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Karolina Gizicka

II b

 

I na etapie gminnym

 

Lidia Lachowska

Kinga Gizicka

II b

Paulina Jankowska

II a

Małgorzata Śmierciak

III b