jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneGminne Święto Liderów Promocji Zdrowia

Gminne Święto Liderów Promocji Zdrowia

Gminne Święto Liderów Promocji Zdrowia

 

We wtorkowe popołudnie 25 października – pod opieką p. pedagog Zofii Magdaleny Cieślewicz udaliśmy się do Starego Sącza na Gminne Święto Liderów Promocji Zdrowia. W tym roku organizatorem naszego spotkania było Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego.

Zostaliśmy serdecznie powitani przez Dyrektora tego gimnazjum pana Stanisława Majcę. Następnie wspólnie z Liderami Promocji Zdrowia i kandydatami na Liderów z Barcic, Gołkowic oraz Starego Sącza uczestniczyliśmy w prezentacji ciekawego prozdrowotnego spektaklu. Starosądeccy gimnazjaliści zachęcali w nim wszystkich zebranych do zdrowego stylu życia i odżywiania. Na zakończenie oficjalnej części spotkania miało miejsce przyjęcie nowych kandydatów w szeregi LPZ. Nasi młodsi koledzy  i koleżanki musieli przejść odpowiednią próbę, po czym złożyli uroczyste ślubowanie. Po tej oficjalnej części czekał na nas zdrowy poczęstunek i dyskoteka.

Dzięki temu spotkaniu mogliśmy zarówno promować zdrowie fizyczne jak i integrować się z naszymi rówieśnikami z różnych szkół.