jesteś na: Strona glownaProgramy, akcje, projektyMieć wyobraźnię miłosierdzia rok szkolny 2016/2017Rejonowa prezentacja projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

Rejonowa prezentacja projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

Rejonowa prezentacja projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

 

Dnia 05.05.2017 Wolontariusze wraz z opiekunami projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”– wyjechali do Nowego Sącza, aby w Miejskim Ośrodku Kultury przy Alejach Wolności 23, zaprezentować swój całoroczny dorobek przed rejonową komisją oceniającą.

W obecnym roku, nasz szkolny projekt nosił nazwę „Człowieka trzeba mierzyć miarą serca”. Według harmonogramu ustalonego przez Kuratorium Oświaty nasza szkoła wystąpiła jako ostatnia spośród 10 szkół zakwalifikowanych do rejonowego finału. Podczas prezentacji towarzyszyła nam więc ogromny stres, który wiązał się nie tylko z długim czasem oczekiwania na swoją kolej, ale również z tremą, jak zostanie oceniony nasz wysiłek.  Mamy świadomość, że inspirowani nauczaniem Ojca Św. Jana Pawła II,  staraliśmy się całym sercem angażować w pomoc na rzecz potrzebujących i że jest to dla nas zarówno nagroda jak i ogromny dar. 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych działań w formacie pdf, które można obejrzeć klikając na poniższy link.   

tutaj można obejrzeć prezentację w PDF

 

Źródło fotografii:  www.malopolska.pl/aktualnosci/bez-kategorii/oni-wiedza-jak-pomagac-potrzebujacym

 

Z. Magdalena Cieślewicz